Új hozzászólás Aktív témák

  • Reac^

    őstag

    válasz barnam_ #5620 üzenetére

    Nemtom most nagy dillemmában vok, ma kaptam egy telefont, hogy lehet tudnak nekem hozni olcsójér 6750-et. Node annak 8x333 az órajele, ha én ezt 800as ramokkal akarom tuningolni akkor hamar el fog fogyni a lehetőségem :F . Nemtudom mekkora értékben lehet viszaosztani a giga lappal, mert ha ez korlátozna engem a tuningban akkor lehet most inkább 1066-osokat vennék, és majd elpasszolom őket ha lesz több kp-m és veszek vmi komolyabb ramot.
    Csak az a baj, hogy a nagykeren csak kingmax és corsair van ami értelmes, lehet inkább sose veszek Adatát, mert annyira vicc a nagykerár, hogy nem érdemes adatát vennem. :B

    Na mindegy.

    4GB ügyben, nemtom mi legyen, úgy van hogy a 32bites rendszer videómemóval együtt tud öszesen megcímezni 4gigát? Tehát ha 512-es 88GT-t veszek akkor 3,5 gb lesz a rendszer memóm?! :F

    Bár lehet, hogy akkor 2x1/800 vagy 2x1/1066 lesz és mondjuk veszek egy CM 690-es házat... azzal többre megyek, ramot pedig tudok venni bármikor a jövőben. :U

    1988 Daihatsu Charade GTti 993ccm Turbo | Telón gyorsabb, szám az adataimnál | PH! megbízhatóság: 50+

Új hozzászólás Aktív témák