Új hozzászólás Aktív témák

  • lala42

    őstag

    Lehet hogy nem valós a dolog, de érdekelne a véleményetek!
    Azt vettem észre, hogy minnél nagyobb Rev.számu lapok jönnek ki, annál rosszabban kezelnek le procikat. Pl. az én esetem.(de lehet hogy csak belenyúltam :O ) Gigabytéről van szó. Az első egy DS3L Rev 1.0 volt E6550 procival. Simán lehetett húzni 3,6-3,8 körülig.Az pedig nem volt rossz. 1 alkalommal 4Gh is megvolt. Később lett P35 DS3 a proci maradt. 3,6 nyögvenyelősen ment. Jelenleg P35 DS3 Rev 2.1 van friss F13 Bios-al. a Proci változott 8200-ra. FSB-t 1 alkalommal sikerült 512-re 6-os szorzóbal beállítanom, sajna nem volt stabil.jelenleg is stabilan bárhogy játtszok vele, csak 410-415 Mhz-t bírok 8-as szorzóvál belőni. Kisebb szoró 7-7,5 nem is játtszik nála :(( ott csak ilyen 350-370 körüli Fsb. stabil. mondom lehet hogy rosszul látom, de a tapasztalatom ez. (És nem csak a saját gépemnél-ami hamarosan másé lesz :K ;] ) hanem nap mint nap állítok össze gépeket és másnál is tapasztalom.
    Vélemény?

    Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

Új hozzászólás Aktív témák