Új hozzászólás Aktív témák

  • fasterware

    aktív tag

    válasz sodre #925 üzenetére

    Én is ezért adtam el az Asrock A780Gxh/128M alaplapomat ( ebben ment 4 magosan a cpu ), mert mielőtt megvettem a Gigabyte 990xa-ud3 lapot letöltöttem a manualját és írták, hogy van ebben core unlock.
    Megvettem, gondoltam el leszek a 4 magosított phenom II X2 545 cpu - val míg számomra jó áron nem lesz a bulldozer, aztán 4 magosítás ugrott.
    Bennem is felmerült, hogy eladom ezt a lapot és veszek sima am3 lapot amiben megy a magosítás, elvégre feleannyi 1 am3 lap amiben megy a magoldás, de még várok, hátha van remény, de nem tudom meddig birom majd magositas nélkül.
    Így is kéne új vga az se olcsó, ha meg veszek vga - t akkor kevés neki a 2 magos cpu, 4 magosítva viszont meghajtaná az új vga - t és nem kéne cpu - t is cserélnem.
    Az oké, hogy nem oldható minden cpu, dehogy egy sem, vagy éppen néhány az már nem okés, akkor ne adják el core unlock - kal.
    Mostmár vannak Bulldózer cpu - k,felkészítették a lapokat a fogadásukra, ideje ráfeküdniük a core unlock - ra, hogy az elégedettség meglegyen a felhasználóknak :) .

Új hozzászólás Aktív témák