Új hozzászólás Aktív témák

  • ronaldo

    őstag

    Szépjóestét!

    Még eléggé fiatalka vagyok, de ebben a tanévben fogjuk elkezdeni tanulni az autocadet. Hallottam valami olyasmit, hogy jó-jó hogy tanítják de eléggé kevés cég használja már. Ezért arra gondoltam, hogy én még pluszban 1-2 programmal megismerkednék. Ehhez is kérem segítségeteket. Melyiket érdemes? Ha esetleg elkerülök valahova dolgozni, akkor ne az legyen a buktató, hogy olyan programokkal dolgoznak amiről életemben nem hallottam. Tehát a legszéleskörűbben alkalmazott (legjobb) programot keresem. Gépészmérnöknek készülök, leginkább 2d-s cad rajzokra gondoltam ami cnc-n legyártható. Tehát nagyjából egyelőre a követelmény kimerül a metszeti ábrázolásban. De teljesen nyitott vagyok abban az esetben ha van hozzá némi kicsi magyarnyelvű szakirodalom. :)

    SolidEdge, Solidworks és ProE amiknek a nevét most ízlelgetem. A topic elején mintha a SolidEdge le lett volna sajnálva, ezért másik irányba húztam. De akkor most mi az igazság?

    Meg aki esetleg BME-n tanult az megoszthatná velem, hogy ott milyen programokkal foglalkoztak/foglalkoznak. Szeretek elébe menni a dolgoknak :Y

    Üdv!

Új hozzászólás Aktív témák