Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Urzu_7

    aktív tag

    válasz Wayne #17219 üzenetére

    Ugyanazt amit az előzőknél. https://www.youtube.com/watch?v=aIbuckpb50I
    Amúgy szívesen küzdenék OW-ben ilyen erős ellenfelekkel szemben egy nagyobb területen, időlimit nélkül... Mert így elég érdekes a kontraszt. Az eventekről már nem is beszélek mert fingok egyet és hal minden... De hát ez kellett a népnek :C

    giran~

  • Shiro

    senior tag

    válasz Wayne #17219 üzenetére

    Egyet tudok érteni.
    Tegnap az első szinttel valami rengeteget szenvedtem, mire meglett.

    1. szint. Nagyon nagyon sok próbálkozás után:
    A: Ayato-Benett-Kazuha-Mona(c4) 8:46
    B: Nahida-Xingqiu-Shinobu-Klee 7:22
    (Az A oldalra végigpróbáltam nagyon sok mindent, mert úgy tűnt, ha csak 8:30 környékén fejezem be, akkor a B oldara nem lesz elég időm.)

    2. szint (Elsőre és hihetetlen könnyű volt)
    A: Zhongli-Yelan-Yun Jin(c6)-Yoimiya
    B: Nahida-Xingqiu-Shinobu-Klee.
    (Na jó másodikra, mert mint kiderült az Ayato csapat ide nem volt túl jó, de amúgy tényleg könnyű volt)

    3. szint.
    Mikor megtudtam, hogy nem kettő hanem négy istenzabáló van, akkor mondtam, hogy oké, itt Yoimiyának esélye nincs, kezdhetem az egészet előröl.
    S hát itt lett elegem... :(((

    Az első 12-1 A oldalán egyébként az a köcsögség, hogy hiába sebzel többet, meg kell szakítanod a rotációdat, hogy Kazuhával, (vagy valamely más anemoval) összerántsd a következő csoportot. Aztán ha rosszul időzítesz, vagy pozicionálsz, akkor az egyik esélyes, hogy ki marad az összejövetelből.

    Azt hiszem hozzá kell szoknunk, hogy ezen túl 7 rotáció (4+3) kell majd az egyes szintek teljesítéséhez, amiket majd megfűszereznek egyéb érdekességekkel.
    S nem mondjátok el a Mihoyonak, hogy 7*20s = 140s, a szintek teljesítéséhez pedig 180s a limit. :DDD



    #17222 Urzu_7
    Igen, annak én is örülnék, ha a kettő között nem lenne ekkora különbség. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák