Új hozzászólás Aktív témák

  • emiki6

    veterán

    válasz Shiro #14527 üzenetére

    Noelle-lel az a baj még, hogy nincs 100% shield uptime és püfölni is kell, hogy ne csak 50% legyen.

    Ez amúgy egy olyan vita, hogy Yelan XQ upgrade e? :D

    Mindenesetre nem tudom mennyivel jobb egy itto team, de ha a theorycrafterek azt mondják, hogy egy C6 noelle sem igazán jó meta szempontból, miközben egy jó itto team veri a xiao teameket, akkor én elhiszem. Ettől függetlenül, ha lesz C6-om majd mégjobban felgearelem, több jó gladi piece-em is van már neki. Coopban most is ő fő unitom, mert ganyuval coopban ézsdahát, raident, signorat nem tudom túlélni, mert nagyon törékeny.

    Albedot, gorout és redhornt viszont tőlem nem fog kapni. :N Noha a BP-t miatta, beidou és eula miatt vettem meg annó.
    Most skyward van rajta a base attack és ER miatt, meg a serpent stackjei el tudnak tűnni a shield downtime alatt, főleg signora fagyasztó/izzó padlója, sheer cold/hot vagy a pyro ley line disorder mellett.

    Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

Új hozzászólás Aktív témák