Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz r6man123 #299 üzenetére

    Szia, ha még aktuális a Chiptrip MXV S805 kérdésed, akkor lehet, hogy nem amlogic alapú, hanem csak megtévesztő a típusszáma. Vannak helyek / oldalak, ahol RK3128 chipsetesként szerepel. Megkérdeztem a supportot, hogy valójában amlogic vagy rockchip alapú és azt válaszolták, hogy utánanéznek a beszállítónál és ha tévesen van most amlogicként feltüntetve, akkor javítják a leírásban (ma jött a válasz, de nem került ki a weblapos listára, csak emailben olvastam).

    Ez nem jelent feltételen rosszat, nem tudom, hogy van -e bármi hátránya ha rockchipes. Én azért néztem utána, mert gondolkodtam hogy linuxot valahogy lehet-e rá tenni. De azóta megjelent az odroid c1+, ami helyett gondolkodtam rajta és így már inkább afelé hajlok, mert arra hivatalosan is van linux.

    Egyébként én egy tabletet rendeltem az EU raktárból.

    Sajnos nem nyomkövetősen küldik, ez a shippingnél is látszik. A 9 dolcsis szállítás pedig tételenként adódik hozzá. Volt valami 3 dolcsi körüli biztosítás, amit inkább beikszeltem hozzá, ha bármi probléma lenne, akkor hátha úgy gördülékenyebb intézni.

    Kíváncsi leszek, hogy a postás becsenget-e vagy lerakja a postaláda mellé vagy mi lesz, mert most a munkahelyemre nem tudok épp rendelni. Minden esetre elvileg itthon talál, ha itthon akar találni :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák