Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    Na ennyit a Gearbest-ről
    Megjött a Vkworld V3S[link]

    ÉS ÉS
    HAMIS/FAKE telefont kaptam

    És akkor rendeljen az ember nagyobb értékű dolgot mikkor az ilyen 20$ cucc esetén is bevállalják hogy hamisat küldenek

    -doboza nem olyan mint a gyártó által készített videóban
    -hiányzik matrica is telefonról(nagy kék matrica az akkumulátor alatt),
    -a dobozból is az imei-es matrica is hiányzik
    -az összeszerelés minősége se a legjobb(hangszórója körülötti szivacs meg van nyomorodva a rossz összeszerelés miatt)
    -töltője se olyan mint a videókon látható,
    -a telefon elején lévő logó se olyan mint a gyártó honlapján látható
    És lehetne még sorolni

    Itt van pár kép [link], [link], , [link], [link] ,
    Ez meg a gyártó által készített bemutató videó, sok eltérés jól látható már így is

    Ebben a videóban egymás mellet van egy eredeti és hamis

    És a legnagyobb hiba, nem lehet rendes konnektorból tölteni mert el van méretezve a gagyi töltő egyszerűen rövid nem lehet bedugni felfekszik a peremre
    És nem lehet ám bármilyennel tölteni mert mélyen van a telefonba a csatlakozó és hosszú csatlakozójú vezeték kell
    Töltő az még lenne itthon de honnan a kínból szerezek hosszú "pöcsű" vezetéket
    Vezetékről kép hogy milyen hosszú [link]
    Kép a töltőről és piros nyilall hogy mi a rövid [link]

    Na meg még ugye én fel akartam rakni a magyar nyelvet, de merjek e nekiállni, ki tudja miből kókányolták ezt össze és a gyári szoftver fut e rendese rajta
    Szerintetek azért próbáljam meg?

    Ügyet nyitok rá mert ez így nem kóser, bár ha azt írom hogy hamisat küldtek szerintem simán tagadni fogják
    Vagy egyszerűen várjam ki a 60napot és kérjek refundot, akár az oldalukra és majd elköltöm náluk, ez lhet egyszerűben menne és elsőre úgyse teljes összeget ajánlanak fel és a rész összeggel kárpótolva is lennék

    Nem tudom

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák