Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sajo13

    senior tag

    Bizony ezzel az órával nem lehet telefonálni, de
    - az értesítések (SMS, email, FB, Viber, Calendar, stb, stb) megjönnek rá
    - fizetni is lehet vele
    - ébresztő funkció is van benne (csak te ébredsz fel, nem pedig az egész család, mert a csuklódon fog rezegni)
    - alvás és pillanatnyi forma alapján napi edzés javaslatokat ad
    - térkép is van benne
    - zenét is lejátszik BT-n
    - nem mellesleg sportra is kitűnő vagyis arra a legjobb

    Nem okosóra, nem lehet rá Androidos alkalmazást telepíteni, de nem is feltétlenül kell. Kiváncsi lennék, hogy a Samsung Galaxy Watch-ra hányan telepítgetnek appokat, szinte mindenki csak az értesítés és fizetés funkciókat használja.

  • sajo13

    senior tag

    Én is úgy voltam vele, hogy a Solar óra milyen frankó lesz, de a tapasztalat mást mutat. Ha az óra az ember kezén van, akkor elég csekély a töltés képessége, mert egy nap 150k luxot kell elérni, hogy kb. 2% töltés menjen az aksiba. A tavalyi nyár folyamán kb 2 nap volt, hogy elértem ezt az értéket az órát kézen hordva (180k lux is lett). Nyilván, ha leveszem 3 órára és kiteszem a tűző napra, akkor megvan az áhított 150k, sőt több. Így napoztatva az órát, kb 3 nap alatt lehet nyerni 1 napnyi töltöttséget az órába.
    Kézen hordva már ritkábban érhető el. Friss példa, igaz még nincs nyár, de vasárnap sokat voltam a szabadban, másfél órás futás is benne volt, így lett 70k lux, ami megközelítőleg 1%-nyi aksi töltést jelent, kb 1/5 napot nyertem vele :)

Új hozzászólás Aktív témák