Új hozzászólás Aktív témák

  • Lajmund

    senior tag

    Végig olvastam. Na ez nem semmi kielégítö teszt volt :D Nekem kimondottan tetszik. Nem tartom magam hardcore sportolonak de azért edzek,bicozok,uszok heti rendszerességgel mindet és jó lenne egy pontosabb óra az amazfift gtr2e helyett ami viszont parádés ahoz képest hogy 2 éve 30ért vettem mert mindent is mér kissebb hibákkal ami néha zavaró de túlélhető igazából :D Kiváncsi vagyok milyen lesz a gw6 mert samsungom van de viszont a szivem a garminok felé huz föleg az epix 2 tetszik csak elég huzos az ára még. Én valahogy egy gw és epix 2 közti átmenetet vennék szivesen. Mert kéne az ahogy a samsung az órjával összedolgozik meg kéne a garminok precizitása plusz epix kinézete mert a samung olyan nyomika de viszont a puritán számlapok meg felülete nem annyira tetszik a garminnak. Tudom a funkcio a lényeg de attól még kinézhetne valahogy. Vicces de tényleg nem tudom hogy majd samsungot vagy garmint vegyek mert a kettö keveréke kéne :D Pont annyit sportolok hogy kell a pereciz mérés de nem akarok megalkudni teljesen a sport miatt. És szerintem sokan vannak igy határon mint én hogy azért a hétkönapi életbe is éles legyen ne csak sportba.

    [ Szerkesztve ]

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

Új hozzászólás Aktív témák