Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lajmund

    senior tag

    Végig olvastam. Na ez nem semmi kielégítö teszt volt :D Nekem kimondottan tetszik. Nem tartom magam hardcore sportolonak de azért edzek,bicozok,uszok heti rendszerességgel mindet és jó lenne egy pontosabb óra az amazfift gtr2e helyett ami viszont parádés ahoz képest hogy 2 éve 30ért vettem mert mindent is mér kissebb hibákkal ami néha zavaró de túlélhető igazából :D Kiváncsi vagyok milyen lesz a gw6 mert samsungom van de viszont a szivem a garminok felé huz föleg az epix 2 tetszik csak elég huzos az ára még. Én valahogy egy gw és epix 2 közti átmenetet vennék szivesen. Mert kéne az ahogy a samsung az órjával összedolgozik meg kéne a garminok precizitása plusz epix kinézete mert a samung olyan nyomika de viszont a puritán számlapok meg felülete nem annyira tetszik a garminnak. Tudom a funkcio a lényeg de attól még kinézhetne valahogy. Vicces de tényleg nem tudom hogy majd samsungot vagy garmint vegyek mert a kettö keveréke kéne :D Pont annyit sportolok hogy kell a pereciz mérés de nem akarok megalkudni teljesen a sport miatt. És szerintem sokan vannak igy határon mint én hogy azért a hétkönapi életbe is éles legyen ne csak sportba.

    [ Szerkesztve ]

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    Én meg tudom érteni hogy ha nem fontos a kijelző mert célezköként használja valaki. Gépeket programozok buta kijelzőn buta háttérrel nem számit a funkcio a lényeg. De pl óránál amit használnék 0-24 be pl ezt ami a tesztbe van mert nagyon tetszik akkor nekem sokkal jobban kéne ez az amoledes szép kijelző mint a másik. Egyszerűen legyen jó ránézni legyen szép háttér érezzem hogy egy modern cucc ennyi pénzért ne úgy nézzen ki mint egy játék ora a gyerekeknek. Persze ettől a minőségi tudás is számít és ha a tudás és a szépség közt választani akkor a tudást választanám de így hogy szép is lehet meg okos is akkor legyen szép is meg okos is. Ez ugye nőnél se hátrány ha mindkettő meg van benne nem csak az egyik :)

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    válasz parandroid #30 üzenetére

    Nem pont ennél de valamelyik garmin tesztben láttam hogy van olya funkció hogy ki lehet kapcsolni az érintő kijelzőt és csak gombokkal lehet irányítani. Szerintem ez is tudja. Amúgy pl a 2-3 éves 30 ezer forintos amazfit gts2e-be is ki lehet kapcsolni a kijelzőt ha pl zuhanyzol vagy bármi hogy ne birizgálja a víz. Uszás modba kapcsolva meg automatikusan lezárja magátol. Szerintem tuti tudja ez a 965 is ezeket. Ha azzonnal kell adat akkor olyan számlapot használsz hogy nincs csicsa és kész és csak azokat az adatokat mutatja ami neked kell és semmi mást. Üzemidő szerintem is bőséges hogy elbirja az amoledet. Nekem ennyi áldozatot megér hogy hetente kell tölteni.. Solár töltés minek? 10 napig fogsz a sivatagba futni ahol nincs semmi csak te?

    [ Szerkesztve ]

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    válasz parandroid #35 üzenetére

    260 ezer forintos ez az óra... :D Mennyivel lenne olcsobb a soláros kijelzővel? 20 ezerrel? Vagy kb lehet akkor is egában lenne? Nem tudom de szerintem nem lenne sok a difi. És ha ennyiért veszel valamit szerintem +- 30 ezer forint nem sokat befolyásol igazából. Egy jobb akcioval többet nyersz. Kiváncsi vagyok ez a solár mennyit tölt hogy ha ennyire érvelnek mellette. Tényleg érdekel hány napot lehet vele nyerni. Ennyire hatékonyak ezek már? Vagy tölteni se kell az órát ha napos időben futsz vagy bármi egy héten háromszor?

    [ Szerkesztve ]

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    válasz myckey #39 üzenetére

    Szimpatikus hogy tölti a nap de én inkább a szebb kijelzőt választom. Számomra kevés érv a 20% optimális esetben. Nem rossz fizetnék is kicsit többet ha az amoledes is tudná de ezért nem választanám a gyengébb kijelzőt. Ilyen áron nem kell. De szerintem a Garmin is azért ment el ilyen irányba mert valószínűleg egyre jobban van igény a szebb felületre. Ennyi pénzért nézzen is ki valahogy ha már a tized,ötöd ennyibe kerülő órákban is amoled van.

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    válasz HKorn #47 üzenetére

    Nem tudom de szerintem van ott más is a háttérbe nem csak az amoled. Ennyivel nem lehet drágább szerintem csak az amoled miatt.

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    Én egyre jobban azt érzem kell nekem ez az ora. Egy nagyon tetszik, még árban határeset. Most jötem haza nem rég bicozásbol és az amazfit megint nem mérte a pulzusom a 30 km alatt egyszer sem és az ilyen apro bakik nagyon bosszantoak. Érdekelne mikor mennyi akár aktuálisan is amikor ránézek jó lenne pontos adatot látni. Meg a teszt is nagyon meggyözö. Még a szineken vacilálok vagy hogy megvárjam e az uj samsungot ami biztos nem fog tetszeni a nagyon letisztult semleges semmilyen formájával napi töltésvel meg az olvasottak alapján a sport funkcioi is sokkal jobbak a garminnak. És nekem is elég pár appnak az értesitése nem akarok az orán telefonálni de még zenét se hallgatni. Várok még hogy ülepedjen bennem ez a hirtelen vágy és várok pár hetet honapit is lehet és szerintem ez lesz a befuto.

    [ Szerkesztve ]

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    válasz Y72 #55 üzenetére

    Érdekes volt ez a teszt és a kommentek is jók az oldalon jobban képbe kerültem és lehet tulmisztifikáltam elsöre az orát de még igy is eléggé tetszik. De ha ezek a célszerszámok is ilyen pontatlanok akkor lehet még is elég lenne nekem a juliusba kijövö samsung is? De szerinem ez lesz a befuto de még azért megvárom lehet mit produkál az uj gw.

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    Lehet hogy sok embernek nem indokolt mint pl nekem se hobbi szintre de viszont nagyon tetszik és érdekelne miket mér. És szerintem te is tudod milyen az amikor kell valami mert tetszik és még lehet kicsit hasznos is. Ha villogni akarnék akkor nem ezt venném hanem egy seikot ennyiért már vannak szebbek meg divatosabbak. De ez még hasznos is nem csak szép. Én szeretem ahogy fejlödik a technika és szeretem élvezni az elönyöket itthon is amit senki se lát és nem trendiségböl divatból.. Szerintem nem vagyok ezzel egyedül. A cicalányos naci szerintem hasznos divat amikor szép golyo seggü lányok hordják és nem lapossegü telibeszart buvárruhás testalkatuak.

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    Ezekenk a Garminoknak mennyi idő után szokott beesni az áruk? Ez most pl 260. Várható hogy augusztus elejére beesik 200-ra,alá esetleg? Az új samsungokat megvárnám hátha villantanak valami izgit amit nem hiszek de hátha. Ez tetszik igazán de az s23 ultra mellé csábít egy gw6 pro nagy kijelzővel is. Amatőr vagyok nem hardcore sportolo de heti 4 intenziv edzés azért megvan. Saját súlyos edzés kevés súlyzós résszel csak vállazáshoz használok meg bicozok, meg uszok heti rendszerességgel. Nagyon gagyi a samsung óráknak a sport funkciói? Nem volt még samsung órám telobol is ez az első. Garmin se volt de itt persze nem kérdés hogy elég lenne e sport monitorozás.

    [ Szerkesztve ]

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    Ez a Gorilla Glass DX mennyire szívós a garminokban? Mondjuk az epix 2 zafir titán van 330 ért lehet mégérné a felárat a karcálloság mivel ahogy néztem eken a orákon nem nagyon lehet cserélni semmit ha baja lesz. A fenix zafir solár kombirol nem is beszélve az még jobb árban van az is csábító.

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    válasz RZS #166 üzenetére

    Egy ilyen nekem is nagyon bejönne. Elhiszem én jó az a mip és a funkcioját ellátja de valahogy egy ilyen áru oránál számomra vállalhatatlan a gyerek játék felbontás bármennyire is probálom magam meggyözni hogy egy fenix 7 solar lenne a legésszerübb megoldás de egyszerüen nem tetszik a kijezö. Annyiban kiegésziteném a listádat hogy legyen legalább egy 1.5"-1.6" 500ppi-s kijelzö. Na az ugy adná egy 50mm-es órába persze megfelelöen kinéző menüvel háttérrel stb. Én most az epix 2-vel szemezek de abba meg picike a kijelzö ami persze ellátja a funkcioját igy is szépen de ennyi pénzért nem akarok kompromisszumot egyszerüen. Hátha gurit valamit a samsung a hatos szériával de ilyen szintet biztos nem fog tudni megugrani mint amit a garmin képvisel. Az a poén hogy ha nem számitana a pénz akkor sincs jeleneg olyan sport,okos ora a piacon ami igazán megfelelne fullon annak amire vágyok. Jó persze egy ilyen 965 is okozna sok boldogságot nem szaroznám le ha hozzám vágnák mert ez is nagyon tetszik és talán a legésszerübb megoldás egy kijelzö védö üveggel de nem érzem még 100%-ban hogy na most megveszem. De az se kizárt hogy ez lesz. Még emésztem a dolgot meg megvárok egykét bejelntést hogy mik lesznek.

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    Ennyi erővel a szines kijelző se indokolt. 120hz amúgy nem rontana a használaton. Lehetne kapacitiv mint a telokba ha nem huzogatod akkor mehetene 1 hz-en. Amit RZS és in is szeretnék előbb utóbb lesz mert imádni fogják az emberek mert jó dolgok és azt minden felhasználó élvezni fog ha sokan veszik majd a garmint mert mindenre több pénz lesz és jobban fog fejlődni. Ha csak a hard puritán igényű sportolok igényeit elégítenék ki akkor még itt se tartana mint most.

    [ Szerkesztve ]

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    válasz parandroid #182 üzenetére

    Most ha nagyon akarnák meg tudnák oldani hogy körbe melyik részen látod az órának a különböző zonákat amik most színesek. De a lényegen nem változtat amit írtam. Ha csak ilyeneknek fejlesztene mint te kb a profitjuk 70%-át buknák. És kevesebb ember is dolgozna különböző dolgokon. Én hobbistaként szerenék egy jó sportórát ami ki is néz valahogy ha már háromszoros négyszeres áron van mint a többi okosora. A hard sportoloknak meg legyen fekete fehér végtelen idejű 50*50 pixeles kijelző mert az is elég igazából nem kell 250*250 sem.

    [ Szerkesztve ]

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    válasz <Adamsky> #184 üzenetére

    Ebbe pici a kijelző kissebb mint a fenix,epix, 965-be. És kb tudásba is epix szint. Miért ne lehetne egy fenix,epix árba minden benne? Viszont elég jól néz ki attól függetlenül hogy ennyit nem ér. Akkor az eddigieket kiegészíteném hogy így nézzen ki és legyen jelenlegi epix árban 965 kijelző mérettel vagy inkább 1.5"-al. És a flexelős marq legyen arany és az legyen mocskosul dràga.

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Lajmund

    senior tag

    válasz Willie #244 üzenetére

    Én most vettem samsung galaxy watch classic 6 47-et. Úszok, bicozok. Jol méri. Ha nem vagy profi élsportoló ez is bőven elég és mindent tud amit a garmin és azt is amit nem. Egyetlen hátránya két naponta kell tölteni. Én is ezt az órát néztem de túl sok megalkuvás nekem buta ennyiért. Nem érdekel az elemzés elemzem én magam. Ha meg rendes pulzus adatot akarsz akkor ehez is kell mellkaspánt.

    [ Szerkesztve ]

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

Új hozzászólás Aktív témák