Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Ariadne #4745 üzenetére

    De jó hogy szóba kerültek a a számlák, múltkor egyet fénymásoltam és a scannerben maradt, most kerestem mint a fél őrült, de nem jutott eszembe:D Még jó, hogy hoztak bevizsgálásra egy nyomtatót és ki kellett venni az enyémből a patront, multi printer :))
    1ébként dell bácsi nem tartott igényt számlára a gépemmel kapcsoltban, csak a service tag a lényeg náluk :R

    szerk: Teasüti: No para, garis a kártya, te a kiskerrel állsz jogi kapcsolatban, nem a gyártóval vagy nagykerrel. 2 év van a papíron akkor 2 év, ez 1értelmű. Amennyiben nem tetszik nekik említsd meg a fogyvédelmet, ha az se elég akkor per...súgd a fülükbe hogy jogszabályok alapján 100%, hogy meg fogod nyerni és akkor a perktsg-et is fizethetik a kártya mellé. Számla hiányát nem fogják neked fel róni, alapból nem kötelező a számla, adni se az, postán, marketekben stb ált.-ban rá is kérdeznek kérek-e számlát, blokkot viszont mindig kell adniuk. Az hogy náluk valaki elb@szott valamit egyéni szocproblem....arra mit mond majd a sok looser boltos mikor 10-20 év múlva viszik vissza garba a 99 évvel eladott cuccokat, mert annyira amatőrök hogy a számlázó progit nem javították ki az élettartam garira felkészítve:D ;]

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák