Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RM007

    addikt

    válasz Csupati #97046 üzenetére

    Aranyos vagy, ezt köpöm vágom, nálam jobban senki nem tudja. Sőt van egy hosszú történet quadro P5200 (meg előtte, eddig mást se csináltam)......senki nem vágta itt rajtam kívül, nekem kellett kitalálni, ráadásul más bios volt rajta. :R (néha a bios sem mindegy milyen......)
    Most pedig a jó Isten megajándékozott azzal hogy soha többé ne kelljen ilyennel foglalkoznom a kitartott elképzeléseim mellett.

    Szóval jó neki a kártyája, vélhetőleg a vbios is csak az újabb driverrel nem akar működni, vagyis nem megy fel neki, mert nem támogatott, és mivel nem támogatott így nincs benne a driverben semmi vele kapcsolatban. Mi az amit rá lehet venni, amivel kompatibilis, amire át lehet írni és jó lesz az a vén kártya a jelenben is? Mert egy gtx 2080 az nem jelentene problémát más vbios esetén.
    A srác mint láttad nem kezdő. Azt is feltételezem hogy tudja hogyan kell kulcsot cserélni. :Y :R Ráadásul ezt még el is kellene magyaráznom. :U

    Régen mikor még valaki/kikírták a signos drivereket, már el is felejtettem az illető nevét és minden bütykölés nélkül felmet, csak aztán bezárt a bazár, ment privátra, gondolom már az is megszűnt azóta gyártói fenyegetés hatására. Vagy jó fizetős munkát kaptak a fiúk, kitudja, ez a világ bezárult. :W

    [ Szerkesztve ]

    Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

Új hozzászólás Aktív témák