Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Dhampir #68132 üzenetére

    Futárral lehet csak...
    Csak a heatsinket küldtem és azt is (újat amit teszteltek) kaptam vissza.
    18k+ volt az UPS (FedEx drágább) és a vámkezelési eljárást is tartalmazta/intézték.

    Vissza a FedEx intézte (PCS megbízásából), minden költséget a PCS fizetett (volt +14 ezer áfa költség is, azt ráterheltem a PCS-re, én a visszaútra/csere darabra semmit nem fizettem. Írták is korábban, hogy a hibás termék hozzájuk küldése/díja engem terhel, új termék vissza küldést ők intézik. (írtam nekik a Gold garit...ami elvileg tartalmazza az ingyenes oda-vissza küldést is, a válasz az volt rá, hogy a BREXIT miatt az változott és így lehet...ahogy írtam) Mind1, gond nélkül kaptam egy új heatsinket, gyári padekkel - most van 2 új padem/hűtésem a géphez. ;] /másikat Aliról vettem - cikk majd lassan elkészül...elvileg Pénteken érkezik a bill. is, ma lett lakkozva, holnap össze rakva és vissza küldve - remélem/

    Amúgy hazai FedEx nem kapkodta el az ügyintézést, válaszadást és telefonon az ügyintéző elerhetetlen volt...nem vette fel a k*beb*szo** telefont... (hivtam napi 10-15x 3-4 napon át...) mind1 mert ügyfélszolgálatot elértem és reklamáltam ez miatt. :)) )

    [ Szerkesztve ]

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*2x32GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 3080 16GB MXM*4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák