Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheNewDawn

    addikt

    válasz Mikulásbá #19525 üzenetére

    Azért írtam, mert mindenkinek más a saját tapasztalata egy amúgy tök ugyanolyan gépről, meg minden típusból vannak nagyon jó és nagyon rossz példányok is.Szóval szerintem mák is kell, hogy te épp egy jót vay rosszat kapsz. A stressztesztet is azért irtam be, ( igaz a másik, a milyen notebookot vegyek című topikba ) mert vannak rá ugyan tesztek de simán el is hasalhatott volna rajta, ahogy egy ennél sokkal jobb minőségű és drágább gép egyes példányaival is előfordult már.

    A garancia meg...Persze hogy fontos, ettől függetlenül simán lehet, hogy ha szervizbe kerülne a gép, akkor is hamar visszakerülne és jól megcsinálnák, nyilván nem mindenkinél végeznek pocsék munkát, de ettől függetlenül nagy a kockázata, remélem, hogy nem kell tesztelnem a dolgot, és a TMX rendkívül alacsony értékelése biztosan nem véletlen, bár azt hallottam, utóbbi időben javult valamit.

    Valamit valamiért.... Ha 250 ért megkapod azt, ami mondjuk egy hasonló Dell esetében 320 ba kerülne, akkor nyilván ezt valahol meg kell fizetned, számomra megért ennyit a dolog, de tökéletesen megértem, ha valakinek a biztonság, és a jobb szervizszolgáltatás, a picivel jobb anyaghasználat és jóval jobb aksi stb, a fontosabb,és azt is elismerem, hogy azokból valószinűleg nagyobb arányban lehet kifogni jobb példányokat.
    Mindenesetre örülök, hogy úgy tűnik, nekem sikerült egyet ebből az Y520 ból.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák