Új hozzászólás Aktív témák

  • capulet75

    addikt

    Én is asztali gép fan voltam, őszintén szólva el sem tudtam képzelni hogy valaha ez megváltozik. Árérzékeny vagyok, ezért X-összegből a legmagasabb teljesítményt szeretem kihozni, és ez adott esetben az asztali gép. Azonban kiemelt prioritást kapott a mobilitás, és így át kellett állni a sötét oldalra ( :P ). Azonban talán szerencsémre, belefutottam egy remek ajánlatba, és egy szuper notiba, és megtértem, ami mondjuk nem volt nehéz, ez a gép bőven hozza az elvárásaimat és könnyedén kivált egy erős középkategóriás asztali gépet. Viszont úgy ahogy sem akkor, most meg már főleg nem vennék ilyen belépő gémer kompromisszumhegyekkel készült laptopot. Ezek a gépek hardveresen ugyan képesek arra amire hivatottak, de minden más téren problémásak. A legtöbb esetben a silány anyagminőség, az elégtelen hűtés, és az ezekből fellépő problémák halmazával találkozik a felhasználó.
    Hála a sok kedves topiktársnak és a rettenet mennyiségű felhalmozott tudásuknak, én is megtaláltam a helyes választást. :R

    Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

Új hozzászólás Aktív témák