Új hozzászólás Aktív témák

  • Bedepi

    tag

    válasz Evil Snowman #78623 üzenetére

    Mondjuk azért elég combos dolgokat sikerült beletenni. Szóval annyira ez nem meglepő. Ehhez párosul a kis, és vékony ház. Gyárilag nem tudom hogy vasalva vannak e, de az segítene rajta szerintem egy 10-est. Az a durva, hogy simán beraknak már olyan kombinációkat ilyen gépekbe is, amit anno csak a nagyokba mertek. Nem tudom, hova fog ez még fejlődni. Az Nvidia-nak nagyon ügyeskednie kell a mobil megoldásokkal, ha ugrást is akarnak, és a fogyasztás sem akarják az egekbe tornászni. Mert asztali fronton sajna elég érdekes dolgokat jósolnak. Legalább így borítékolható, hogy lesznek járdalap gépek is, mert a vékony megoldásokba csak a herélteket fogják belerakni. Mert konkrétan nem lesz ami lehűtse. A teljes értékűt, meg majd rakják a téglákba. Bár szerintem még azoknál is kihívás lesz megoldani, ha 200w fölé viszik a fogyasztást.Jó lenne már egy olyan igazi innovációt látni, mint régen a gtx 1000-es széria esetén. Ott tényleg volt előrelépés, nem csak a fogyasztást növelték, mint mostanában.

Új hozzászólás Aktív témák