Új hozzászólás Aktív témák

  • Sumptuous

    senior tag

    válasz vakablak93 #65923 üzenetére

    Amikor vettem a laptopot (1 hónapja) alaposan útánaolvastam a gpu-nak, és a tesztekből az jött le, hogy egy viszonylag gyenge kis kártya, belépőszintű játékra alkalmas. Ennek tudatában vásároltam, tehát nem vártam sokat..De igazából nem panaszkodom, az eddig próbált játékokat meglepően jól futtata. Nem tudom, hogy a silicon lottery ebbe mennyire szól bele, de nekem a high/medium beállítások (metro, biomutant, doom )(erősen függ a játék optimalizálástól) simán hozza a 72 fps-t. (A kijelző 144Hz-e felezve, vsync-el. Mivel gsync sajnos nincs. Mux switch is nvidia only.) Amit nem tudott ennyivel vinni, ott egy kicsit visszavettem az árnyékokat, és egyből stabil lett a dolog.Kivéve az immortals fenyx rising. Az valamiért nagyon megterheli szegény lapost. Az asztaliban egy rx580 van, és ahoz képest, hogy mennyivel erősebb papíron, nem érződik nagy különbség.

    A Lenovo Vantage performance mód pedig +200MHz-nél már hibázik, de +180Mhzet simán tolerál a kis 50W-os kártya, így ez is sokat segít. Közben 73 fok fölé nem igazán megy a gpu. Proci szalad 85ig is. De csak mx2-es paszta van rajtuk, nem volt még vasalva..De nem is látom még értelmét. :R Lehet inkább várok még két évet, aztán a későbbi választék hátha kedvezőbb lesz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák