Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    válasz echterion #37823 üzenetére

    Elérem a célom, így vagy úgy!
    Ha nincs baj vele, nem is csinálok belőle ügyet, hanem használom. Homár dolog nem lenne megoldás...itt csak egy megoldás marad azt vagy-vagy. Indok kell, hát lesz rá biztosan! :K

    Szervizessel beszélve, neki is tele a töke a gépemmel, ő is tapasztalta mind2 jelenséget amivel felküldtem most. (új adapter, új alaplap vagy mind2 csere) alaplapi csati is lehet vagy táp megsült (gépbe) szóval nem egyszerű...a héten tuti ott lesz és csak a hiba konkrét kiderülte után lehet biztosabbat mondani (cserét illetően meg a Holland Asus dönt. Hiába Online Chatelnék az USA/CA Asusal, felesleges vergődés. Jelenleg nem indokolt a (komplett gép) csere, hát azzá kell tenni. /vagy-vagy/

    Az sem érdekel, ha javítottan kapnám vissza, de legyen jó! (ja és cserélve legyen minden rajta, ami a sok szét szedés/össze rakás miatt sérült rajta...ezt a szervizes megoldaná remélhetőleg)

    Ma 2x hívtam a szervizt és 1x az Asust meg küldtem vagy 5 mailt ez ügyben...ki tudja hol a vége, de kitartó leszek!

    Egy biztos! Asus gépet többet NEM! (bármi is legyen a vége) és az ism. körömben sem ajánlom senkinek.

    (#37825) Medocsabi : FixDirect
    Azzal nincs is gond. Korrektül állnak a dologhoz és csinálják, cserélik amit kell (vagy kérésre amit mondok, mert indokolt) full gépet azt csak a Holland Asus hagyja jóvá (vagy nem) szerviz küldi az Asus M.O felé és az küldi a Holland Asus felé az igényt, így azok bírálják el, mert ők az EU központ.

    Pocok: Ez egy fórum. Elhiszem, hogy tele a tökötök velem, de én csak tapasztalatokat osztok meg. :R

    [ Szerkesztve ]

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák