Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    Ma is futtattam 2 tesztet.
    88c CPU temp / 79c GPU temp /6 percnél már/ és 2.9GHz-re visszavett all core
    90c és 3.1/3.2GHz között volt a freki... /all core, FurMark-on az AB mutatta és csak néztem/
    97c CPU temp / 88c GPU temp /7.-ik perctől /2.8GHz all core és 8.-ik perctől 802MHz all core és ki is kapcsoltam a tesztet... :D

    7.-ik teszt még jó is volt (úgy ahogy) nem throttingolt és 89c CPU temp volt a max.
    A fenti értékek a gép restart utáni 8.-ik teszten történt.

    Hétfőn hívnak majd és intézik a futárt, nekem semmi dolgom nem lesz vele, csak elcsomagolni a gépet.
    Szervizes is egyetért velem, hogy így a gyártói spec. szerint nem megfelelő a gépezet.

    8 tesztből 2x nem volt throttling (2.-ik és 7.-ik tesztnél) és "megfelelő" tempek (84c CPU / 74GPU - 89c CPU / 79 GPU) a venti sebesség is változó, 3400+ , 3800+ , 4300+ RPM -ek /kedve szerint szabályozza/ és hőfokok azonosak... (94c, 97c+) - mikor a CPU 99c volt, akkor a GPU csak 75c volt mellette (utolsó szervizbe küldéskor, mikor a LiquidPro megette a hűtést :D )

    1x volt olyan is, mikor az USB-n használt bill. / egér lekapcsolt, gépen és TV-n a kép nem volt ("lekapcsolt" a maga módján) így manual kellett ki kapcsolni.

    Szervizes próbálta így is: akku kiköt, csak tápról ment, minden rendben volt vele.
    Lehet pechje volt, mert random adja a gép amit és ő 1x tesztelte (én 8x) és akkor "minden" rendben volt nála, bár azok az értékek is magasak egy ilyen géphez / VC hűtéshez nem hű értékek.

    (#37495) Raymond: Kitől kérjem, a Mikulástól? Az még messze van! :P ;] /bolt már bezárt végleg ahol véve lett és cég névre lett vásárolva/

    [ Szerkesztve ]

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák