Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Muerte #37378 üzenetére

    :R
    Igazából ezt az tudja megmondani aki vagy látta,csinálja (vastagságot) de tuti ez is valami szabvány szerint készülhet. :K
    Nekem csak annyit mondtak, hogy CPU felületén folyékony cucc volt és a hűtőből távozott a cucc, ezért nem volt képes lehűteni és 98-99c volt a CPU temp terhelés alatt, alap temp meg 50+c volt, tapasztaltam azt.
    Polírozás még belefér (itthon is) de ha kilyukad a VC, akkor kell venni másikat, ami nem kevés cash ;]
    Szóval nem kockáztatok folyékony fémmel, inkább veszek gyengébbet ami biztosabb. Kryonaut mehet akkor, rendelhetek ilyet majd?

    (#37379) echterion: Most elvileg Kryonaut került rá. Azt meddig nem kell bántanom rajta? /1 év?/ Vagy majd fogom látni a temp. változást.(?)

    [ Szerkesztve ]

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák