Új hozzászólás Aktív témák

  • RM007

    addikt

    válasz Muerte #22467 üzenetére

    És nagyon drágák azok a monitorok. Én a jövőben szeretnék beszerezni ilyen monitort, jelenleg ez lehetetlen pofátlanul sokat kérnek érte.

    (#22465) Pocok256: Én 30 képkocka esetén sem érzem hogy lassított felvétel menne. Viszont akár 100 fps felett is érzek képtörést, és kimaradást is mintha, amolyan ugrás féle egy adott ponton mindig pl a Superposition Benchmark-ban, amit már oly sokszor betettem. Nem zavaró számomra, csak ha nagyon figyelem látom elvétve. De értem mit mondtál, elfogadom. :R

    (#22466) Darth_Revan: Nálam nincs G-Sync, Valójában nem érzem a hiányát, mert nincs rá időm. Megy a játék folyamat, nincs akkora gáz hogy szemet szúrna ez a téma.
    De van egy durva példám. Middle-earth Shadow of War teszt alatt végig nagyon durván remeg a kép, gyors de remeg elég ijesztően. Nem játszom sokat mostanában, de ez felejthetetlen. A játék ok, a teszt beteg, eredmény korrekt.

    [ Szerkesztve ]

    Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

Új hozzászólás Aktív témák