Új hozzászólás Aktív témák

  • Cortez HUN

    csendes tag

    Sziasztok!

    Úgy érzem, ebben a topikban tudtok nekem segíteni, habár nem csak játékra szeretném a gépet, de a játékhoz szükséges teljesítményét szerintem ti jobban be tudjátok határolni. A helyzet az, hogy szeretném lecserélni a már bőségesen kiszolgált acer Aspire 6935G készülékemet. A kérdésem az volna, hogy milyen laptopot ajánlotok nekem maximum 200e forintért? Csak új érdekel, használt nem játszik. Az elvárásaim: legyen jó minőségű kijelzője, mert sokat nézem, lehetőleg minél nagyobb felbontású, kényelmes legyen rajta gépelni. Munka mellet (Creo, Ansys) főleg multiplayer játékra használom, így a teljesítményével kapcsolatosan csak annyi elvárásom van, hogy CoD4 promod alatt a kijelző maximális felbontása és élvezhető grafikai beállítások mellet tudjon fix 250 fps- t. Illetve még CS:GO amivel játszom, ott tökéletesen elégedett lennék fix 125-el is. Létezik ezen elvárásoknak eleget tevő készülék, ami még a keretösszegbe is belefér vagy felejtsem el az egészet, mert ennyi pénzért nincs ilyen?

    Előre is köszi:
    KT

Új hozzászólás Aktív témák