Új hozzászólás Aktív témák

  • PedroPascal

    senior tag

    válasz echterion #102737 üzenetére

    Igen nem olcsó de a hasonló Xbox variáns is kb ennyi. Nincs nagy tapasztalatom controller téren 10-12 éve volt egy Xbox karom azt is PC-vel használtam néha. Ez PC-hez való kar Xbox-al is megy de csak kábelen. PC-vel BT és 2.4G kapcsolat is megy meg a kábel. 4 profilt lehet beállítani és váltani rajta, nem tudom Xbox-nál van e ilyen. 4 programozható gomb van az alján meg mindent is be lehet állítani az Asus programban, hol kapcsoljon, mennyire legyen érzékeny, hogy rezegjen stb... de csak kábeles kapcsolat közben lehet ezt állítani. Nyílván utánna ezt tárolja az adott profil mentésben és vezeték nélkül is lehet profilt váltani de beállítgatni csak kábellel lehet. Az Asus dizájn része a világítás, Aura sync is van ha ez valakinek számít és spéci csúszásmentes anyag borítja az alját ahol fogás van + a két joysticks pereme is ilyen bevonatot kapott. Én konzolt nem tervezek ezért vettem ezt.

    [ Szerkesztve ]

    ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

Új hozzászólás Aktív témák