Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • raggg

    senior tag

    válasz Winne #7704 üzenetére

    Én is inkább a lunarglide/pega irányba terelnélek. Én nem vagyok térdfájós de elsődleges cipőnek én se használnám. Főleg ha most elkezdesz futni és mennek az egyre nagyobb, egyre gyorsabb távok, belejössz, nehéz lesz nemet mondani a plusz kilóméterekre, ott meg elkél a védelem. :-)

    Bekele :Y Ha őt kéne utolérni a reggelihez, hamar elfogynék. :DDD

    Egyébként: vettem egy Garmin Forerunner 210-t. Először egy egyszerű, strapabíró stopperes órát szerettem volna, amiben van visszaszámoló időzítő funkció. Casiokat néztem, de 15 környékén voltak (és még úgy se nagyon győztek meg), ebayen meg sikerült vadászni egy Forerunner 210-et az itthoni bolti ár (~70k) feléért, úgy voltam vele, hogy most kicsit túlzás, de később nagyon jó lesz. Ma mentem vele először futni, nagyon tetszik, hogyha rápillantok a csuklómra mindent látok, csippant kilométerenként, az intervalos edzéseim meg egyszerűen bele tudom pötyögni és jelez a résztávoknál. Azt hiszem jobb óra nem is kellene most. :-) Az meg csak hab a tortán, hogy méri a távot, aztán lehet gyűjteni a km-eket a garmin connectbe. A pulzusmérőjét egyelőre nem használtam, arról még nincsen tapasztalatom.

    ragklaatPS

  • tomcica

    Topikgazda

    válasz Winne #7704 üzenetére

    meg az 5-os Free is olyan minimal,mint egy "szobapocsni"...kiegeszito/erosito ciponek nagyon jo,de az elejen valszeg heti 1-2x hasznalhato csak es akkor is jo ha keznel van meg ugyanarra a futasra egy jobban felepitett cipo,tehat jo a cipo,csak kell melle meg egy klasszikus is (pl pega,saucony ride/jazz,puma 500 stb.)

    There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Új hozzászólás Aktív témák