Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #64052736

    törölt tag

    válasz tomcica #73172 üzenetére

    63.5km-nél. Egy nap gyenge lett(1300m :(( ), mert rengeteg elintéznivalóm volt. Holnap 16.5 kellene, hogy meglegyen a heti 80. Csak nem tudom, hogy menni fog-e, mert egyre gyorsulok, emiatt túl gyorsan futom meg a távokat, így több erőm megy el. Több gyorsat teszek bele, mint eddig, kigyorsításokat csinálok. Valahogy elkezdtem gyorsulni pedig nem volt tudatos, a térdeimet is magasabbra emelem, az elrugaszkodásom sem olyan ólmos már. Nem tudok lassan futni, mert valami miatt felveszem az utazósebességet, ami túl gyors szerintem. Elkezdem lassan és begyorsítok, nem tudom kontrollálni.
    A 133 igazán szép, mondjuk amióta futsz bele tudtál jönni. :) Sok évi munka van abban, gondolom a 160km meglesz. A 45 feletti átlag lakos hozzád (bár itt a fórumozókhoz képest is) eléggé rottyon van. Engem már a 40 alattiak is előre engednek a lépcsőn, ami piszkosul nagy probléma. Tegnap végre találkoztam egy futóval, ami igencsak ritkaságszámba megy. Ja és egy érdekesség! Ugye mondtam, hogy egy időben mennyi fiatal beóbégatott a futás miatt. Falun futottam és egy 80 körüli idős néni a bicikliről biztatott, hogy jól teszem, hogy edzem magam, mert egészséges. Mennyire megörültem neki. :K Mikor mondtam, hogy 17km-en vagyok azt mondta, hogy te jó Isten. Még jó, hogy nem olvassa ezt a fórumot, mert itt aztán akadnak ám extremitások bőven.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák