Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterhappy

    őstag

    válasz LanyUs #66293 üzenetére

    Ja, oké, én azt hittem mondjuk fél /egy éve volt a legutóbbi felmérő :B ahhoz képest lehet annyit javulni/rontani.
    Lásd még: c19

    Most nem ment a cipőbe semmi, de valahogy nem az igazi, érzetre. Plusz volt pár km, ahol jobban éreztem a lábujjaimat is, nem mondom, hogy fájt, de nem volt az igazi. Aztán lehet, hogy megszokom, aszfaltra való cipőkben szoktam kocogni, lehet hogy a felépítése más annyira, hogy még szokatlan. Passz.
    A meleg nem zavarna.

    Köszönöm :R Igazából egész nyáron extra fáradt voltam, most valamivel jobb, csak rég futottam már négyet egy héten plusz még edzettem is.
    A baj, hogy lassan három hete nem oké valami a hátammal?bordámmal?vállammal? Reggelente úgy kelek, hogy alig látok a fájdalomtól (elfekszem éjjel), pedig ego nélkül mondhatom, az átlagnál magasabb a fájdalomküszöböm. És nem tudok úgy egy tisztességeset lélegezni, hogy ne fájna. Próbáltam gyulladáscsillapító tablettát, sportkrémet, masszázsolajat, rozmaringkrémet, egyszerűen semmi nem használ, nem javul. Nem tudom pontosan lokalizálni sem, hol a gond és azt végképp, hogy mi. Próbálta Feleségem kimasszírozni, de ami csomót talált a lapockám körül, nagyjából kiszedte. Elég fos szitu amúgy, az, hogy jottányit sem gyógyul, nem túl szívmelengető. :(

Új hozzászólás Aktív témák