Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LanyUs

    senior tag

    válasz tomcica #64404 üzenetére

    bandus: csak az én vonatkozásomban mesélek Papiról! A többi az Ő dolga :) Azért azon meglepődtem, hogy az élmezőny 03:10 körül futja a lefelét :D Na meg az is szép, amikor Valaki rám ver babakocsival a 3-as pályán szembe szélben, míg én az 1-esben futok :C

    Chuck Norris: 21.19 már belelépős tempó :R

    tomcica: Ez ijesztően hangzik! De ha tud futni és szereti csinálni! Amúgy jól hangzik ez az emelkedő létra :R Ez a préselés dolog érdekes. Valakinél a lassú építkezés a kifizetődő, de egy ilyen préselés jellegű edzés már közel hr maxon megy :F Az elvileg kiélezés?

    A kialvatlanság a 2 éves miatt mindennapossá vált. Viszont teszteltem újra ma reggel. Ez most egy átlagos sz.r reggel volt. Alig tudtam felpörögni. 3x200 m bemelegítés csak 158-ra lökte fel a pulzust. Sajnos órát otthon felejtettem, ezért érzésre csináltam.
    3 kör szépen ment 04:20 egyenletesen, majd kiestem a ritmusból és olyan intervall jellegűvé vált 04:28 átlaggal. Ezt nem vettem észre futás közben, sőt úgy éreztem, hogy rendben van a tempó is és elvittem 8 körig. Visszanézve lettem csak okosabb... Pulzus normálisnak volt mondható. Minden 2. hétre változtatok a fokozó 6 km-re végén 3 db 200m.

Új hozzászólás Aktív témák