Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz Fred23 #55600 üzenetére

    Nem érdemes túltolni az elején, ha lesérülsz 2 hét kihagyás, ami 4km-nél 14x4=56km kiesést jelent +1 km miatt. Annyit tolj, amennyit jól esik, ahogy megy le a súly, egyre jobban fogod majd bírni. Kezdésnek a cipő a legfontosabb, esetleg egyedi talp betét, ha szükséged van rá, ezekkel a sérülések nagy részét el tudod kerülni. Utána már fogalmam sincs, mert én is mindig lesérülök kisebb vagy nagyobb időre, de nekem alapból van valami ízületi problémám. Izomból, keringésből sokkal többet bírnék, de mindig ezen vérzek el. Jövőre már talán lesz annyi zseton, hogy nem fogom sajnálni a 20 féle orvosra, hogy végre pontot tegyünk erre a történetre is, mert most már 10+ éve csak húzódik.

    Soproninál a nullás sima, azt hiszem szűznek hívják nem valami jó, mindig rottyan egyet a gyomrom tőle. A meggyessel is így jártam tegnap, de most gyakorlatilag kávén és sörön élek, annyira nincs időm semmire. A mai menü is 2 kávé és 20 szem pisztácia volt eddig. Este bezabálok tésztát, attól meg aludni nem tudok rendesen, de fogyni fogyok ezekkel az étkezési szokásokkal sport nélkül is rendesen. Az új melóval meg kezdenek összecsapni a fejem felett a hullámok, ahogy hullanak ki a csontvázak a szekrényből sorban. :DDD Még szerencse, hogy előre látó voltam és határozott idejű szerződést kötöttem az év végéig.

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák