Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcica

    Topikgazda

    válasz myckey #46212 üzenetére

    Regen heti egy edzest raszantunk mi is hasonlo kombokra. Kb 1ora kulonbozo "allomasok" es futas +crossfit jellegu kombok. 180 alatt ritkan jott ki a pulzus atlag, anaerob verseny terhelesnek is volt tartva, altalaban szombat delutan. Nyaron a melegben volt olyan h burpee/szocske sorozat, russian twist 20kg tarcsaval, mountain climber pulzus porgetesnek es Tisza atuszas oda-vissza temposan. Ebbol 6 sorozat.
    Murph-ot is surun csinaltuk, az ugye 1600m futas,100 pull up, 200 push up, 300 squat 1600m futas. Versenyezni a tobbi hasonlo alattal (birkozok, kajakosok, cf, uszok, kickbox kremjei a kozelemben) hat vo't kopkodes :DDD mondjuk 5perc ala ment az elso 1600m ott altalaban 30-60mp elottuk fejeztem, de a huzodzkodas es fekvo durvan be tud allni.

    There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

  • ígyvanferi

    addikt

    válasz myckey #46212 üzenetére

    A Téli Margitán voltál február 8-án? Azon én is futottam, a félmaratoni távon. Az volt azt hiszem a második terepfutóverseny/-esemény, amin indultam. Nagyon tetszett annak ellenére, hogy borzasztóan kihajtottam magam. Meg kapásból a másik irányba indultam el a rajtnál, így beleraktam plusz 1,5 km-t. :DDD Lemaradtam ugyanis a startról, mert még pár perccel a hivatalos időpont előtt is nagyon sokan álltak a rajtszámátvételre várva, így valaki szervező azt mondta, hogy 15 perccel később lesz csak indulás. Úgyhogy én ehhez tartottam magam, lébecoltam bent az épületben, beszélgettem barátnőmmel, melegítettem nyugodtan, aztán egyszer csak azt vesszük észre, hogy nagy a csend, sehol senki. Hát nem volt 15 perc az a 15 perc, mire kimentem, már nem láttam konkrétan senkit. Az órán ott volt a track, elindítom, megkérdezi, hogy forward vagy backward vigyen végig rajta, rábökök, hogy forward, nekikezdek, hogy behozzam a lemaradást, de csak nem látok sehol senkit. Aztán mire rájövök, hogy visszafelé megyek a pályán, hopp, össze is jött vagy 1 km, meg még mire keresztben kijutok a helyes útra, máris 1500-1600 m pluszban vagyok. :) Utána meg a folyamatos előzgetés volt nehézkes, mert sok gyalogtúrázó is volt, akiket az első harmadában folyamatosan értem utol. De legalább egyértelmű volt az útvonal innentől. Nemrég újra végigmentem a (helyes irányban) az útvonalon, mert tökre tetszett a változatossága.

Új hozzászólás Aktív témák