Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey

    veterán

    válasz tomcica #46213 üzenetére

    Én meg legtöbbször keverem a szezont a fazonnal.... :C :DDD a natural futó kevesebb.
    Inkább csak vannak benne futó részek is ( mikor milyen százalékban ), Nekem az események a tiszta futások, vagyis hát az sem az ( legtöbbször ) :D

    Én is rakok bele mindenféle ugrálást, meg ütemes fekvőket, támaszokat és törzsstabilizáló gyakorlatokat, fekvőket, guggolásokat - felüléseket blabla...( harcművészet és kickbox technikákat gyakorlatokat )
    Akad bakancs is meg 15kg súlymellény is. Alvás megvonásos terhelés, zero alvásos terhelés, időre futás sportöltözetben, aztán időre futás bakelloban- kezemben súllyal, majd fekvő felülés huzi időre és időre úszás beöltözve ,Futóiskolák meg Luc Léger .
    Tegnap pl. 5x 2000m volt, minden 400m után plank mindenféle variációja- superman- hegymászás ...az egész időre. ( jó volt , sütött a nap és lehetett félmeztelen kenni a dolgot, közben akadt látnivaló is a pályán :DD
    Meg még ami nem jut eszembe.

    De legtöbbször a szín tiszta futás, az pár 100 m --- 15km közötti távokban kimerül. Szeretem a vegyeset. Csak hajlamos vagyok túlhajtani magam, nem mindig frankó ha 170-200 tartományban megy a ketyegő. Persze nem is csinálom az elvetemült dolgokat naponta, nem is lenne rá idő más mellett.
    Még teremben szokott kapni az alsótest, direkt módon, de az már nem futás.

    (#46214) Never79
    Lesz pár haver/ismerős Mátraberc trailen :K Biztosan jól fogjátok érezni magatokat, ha minden úgy alakul !

    [ Szerkesztve ]

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Új hozzászólás Aktív témák