Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterhappy

    őstag

    válasz LanyUs #45108 üzenetére

    Huha ez hasznos thread!

    Asics gel phoenix 8-m van. Nagyon stabil, de futoteszten (Spuri) csak ebben allt normalisan a labam.
    Viszont tegnap reggel 10km (ebbol 7km aszfalton) utan vegem lett. Akkorugy ereztem birnammeg, foleg a rekortanon, amin eletemben eloszor futottam es nagyon f@sza volt, de du-este szenvedtem a terdemmel, ma hajnalban pedig keles utan kb osszecsuklottam, igy elmaradt a futas :( es nem is eroltetem tovabb az aszfalt dolgot ebben a cipoben, szerintem a csillapitasa gyer.

    Mit javasolnatok, hogyan tovabb? Nem tudok sajnos most sokat kolteni cipore, de ha a "csak rekortan" dolog nem jon be, nem lesz mas valasztasom. Vagy megint elengedem a futast, de azt nagyon nem akarom :(

    Erosen stabil cipot nezzek extra csillapitassal vagy olcsobb, brutal csillapitasos olcsobb neutral csukat es bele futo talpbetetet (18k :Y ). Mit gondoltok? Illetve melyik esetre melyik cipo a tuti?
    Ha nem bunronda, a dizajn nem erdekel. Lila ne legyen :D egyelore az 5.00 alatti kilik tavoli jovonek tunnek, meg rovidebb tavakon is.

    Elore is koszonom a tippeket.
    Ha hazaertunk a "nyaralasbol" azert a csak rekortannal meg teszek par probat, de most elegge el vagyok kenodve...

Új hozzászólás Aktív témák