Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Never79

    tag

    válasz tomcica #44728 üzenetére

    Sajtok, túró, tejföl nálam is többnyire ez az étrend, mellé sok uborka, paradicsom. A k*rva fagyit kéne elhagyni :D. Abból rengeteget eszem. Sajt azért elég zsíros cucc. Azt is megválogatod, vagy nem eszel annyit?

    Igen most már elmondhatom, hogy kezd megismerni (2 éve dolgozunk együtt). Szerintem hobbi futóknak jó ez az online edzésterv, de van egy nagy hátránya. Nincs személyes kontaktus, csak telefonos. Szerintem sokkal több idő az edzőnek kiismerni valakit, és még így sem lehet biztos magában 100%-ig, mert ha nem vagy a telefonban őszinte, nem tudja meg, hogy milyen állapotban vagy. Oké, persze a pulzusadatok is mutatnak valamit, de személyes találkozónál azért jobban látszik a sumákolás. Mint ahogy te is írod, akin látod, hogy fáradtabb, azt kiküldöd pihenni.
    Másrészt online edzésterv esetén magadnak kell őszintének lenni magaddal, oda kell figyelni nagyon mit jelez a tested. Azt is tudnod kell magadról, hogy ez most csak nyafogás, vagy tényleg fáradt vagy. Amit nemrég írtam, hogy egyedül nincs ki húzzon, pedig néha jól jönne egy társ, mert van, hogy a f@szom akar kimenni, de aztán ha elindulok, akkor már minden okés. Sőt néha pont ekkor ADJA magát ;) Szóval elején még egyszerű (fuss heti 3-4 alkalommal x pulzuson), de egy idő után észnél kell lenni.Nemrég írtad, hogy "isten hozott a darálóban", kezdem kapisgálni, mire gondolsz.

    Ezen a tempó dolgon már én is elgondolkodtam. Sajna én túlságosan "óra és pulzusfüggő" vagyok, persze azért próbálok figyelni az érzésekre, de még nem megy teljesen. Ha nem nézek az órára, egy-két perc után a 151-es előírt pulzusból egyből 158 lesz. Bogár Jani érzésből megmondja, mit fut, gondolom te is valami hasonló szinten nyomod.

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz tomcica #44728 üzenetére

    Bab, borsó, lencse, csircseri, szója, stb. közül melyiket használod még fehérje pótlásra?

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák