Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • borix

    őstag

    válasz inf3rno #39956 üzenetére

    Szerintem az optikai pontosság nagyban függ a kondíciótól és terepviszonyoktól.
    Viszonylag kezdő futók nézhetik az optikai mérést mikor a pulzusuk még úgy ingadozik mint a jojó. ;]
    Viszonylag sík terepen egyenletes tempónál simán vállalható az optikai mérés.
    Hosszabb emelkedőnél 130 értékről fölment 150-re majd a lejtőn lefelé az optikai még javában felfelé mért mikor a mellkasövvel már jócskán lefelé esett a pulzus.

    Agony
    Szerintem az órás fizetés meg a zene pont ami nem olyan fontos mert kényelmi funkciók, mikor az emberek többsége úgyis visz magával telefont és megoldja azzal.
    Nyilván pl egyedül edzve nem mindegy, hogy kint a határban, fent a hegyekben lesz rosszul az ember megy ki a lába támadják meg a kutyák vagy a Margitszigeten. Telefon nélkül kiabálhat akkor az ember jó darabig míg arra nem téved valaki. ;] Vagy a családból rászólnak az emberre gyere haza gond van, vagy vegyél már hazafelé ezt vagy azt.
    Összességében szerintem sokkal nagyobb szívás lehet abból ha valakinél nincs telefon mint abból, hogy egy övtáskában cipelni kell.

Új hozzászólás Aktív témák