Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz bencze #36971 üzenetére

    "Az nem hiszem, hogy spekuláció, hogy a részeg közúti közlekedés nagy mértékben növeli a baleset kockázatát, ez az oka, hogy tiltják." - Ez azért egész más állítás, mint az előző, természetesen ezzel egyet is értek.

    Én Balaton körül szoktam menni a nyáron olyan 25-ös max 30-as tempóval, és elég sokat használom a csengőt. Olyan 15kph-ra jó az a bicikliút, többre nem igazán, mert balesetveszélyes lenne talán a harmada. Sokszor nagyon keskeny és alig férünk el, ahogy jönnek szembe. A a fák gyökerei is már alánőttek, és hepe-hupás az egész. Nem véletlen mennek komolyabb bringások a 71-esen. Néha én is bizonyos szakaszokon, de én komolytalan vagyok.

    Persze mások az élményeink, valszeg mert nem ugyanott járunk bringával. Jól teszed, hogy utánanézel hol érdemes. Vannak kimondottan veszélyes utak, meg vannak nagyon jók is. Nyilván általánosságban nem tudok én se nyilatkozni, de látom amikor megyek kocsival, hogy mennyire nem figyelnek a biciklisekre sokan és kevésen múlik csak a baleset, meg látom a netes videokból is, amiket feltesznek.

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák