Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alg

    veterán

    válasz beltram #32295 üzenetére

    Az voltam :)

    Nekem meglepően jól sikerült:
    Aszófő-Pécsely-Vászoly 9km/180m szint: Ettől nagyon féltem a meleg miatt, aztán hatalmas szerencsém volt és ahogy egy zivatarcella elkerülte a pályát, hozott pár fok lehűlést, pici hűvös szelet és felhők mögé bújó Napot. Így aztán ugyanannyira élveztem mint tavaly, igazi örömfutás volt. 55 perc, 6:06-os tempó, 162-es átlagpulzus. Endo

    Balatongyörök-Vonyarcvashegy, 5km: A rajtban itt már majdnem fáztam. Nagyon erőltetni nem akartam, 12 órája kísértem a csapatot körbe, szóval érzésre futottam inkább. Nagyon tetszett ez a szakasz is, igazi civilizációtól elzárt susnyás-öserdős pár km volt. Egész jól is sikerült, 33 perc, 5:28 tempó, 155 átlagpulzus. Endo

    Innen visszavittek a szállásra, kis váltófürdő a vádlinak, hengerezés, aludtam kb. 4 órát, majd következett:

    Balatonszéplak - Club Aliga (Cél), 18,5km. Kicsit rossz volt a gyomrom az elején (nem a mekiben kellett volna vacsizni előző nap...), aztán egyre jobban meg is éheztem. Tartottam a 6:10 körüli km-eket igen alacsony pulzussal (~140-145, nem mertem feszegetni). Szép lassan rendbe jött a gyomrom, így a sóstói váltó/frissítő előtt úgy döntöttem megreggelizem, betoltam egy kólás-koffeines gélt, a ponton meg banánt, vizet. Ezt jót tett, erőre kaptam, gyorsultam is kicsit, 6 percen belüliekkel futottam megint. Világoson hallottam a hangosbemondóból hogy jön mögöttem a Vajdaság Expressz :DDD kb 150m-rel tomcica előtt értem oda. 1ó53p, 6:07 tempó, 143-as átlagpulzus. Endo

    Nagyon arra készültem hogy a végén meg fogok halni, bele kell sétálnom, ennek ellenére meglepően jól ment, talán még behúzhattam volna 6 percen belülre is az átlagot ha nem ilyen óvatosan kezdek neki. Egy hét múlva Visegrád Trail.

    [ Szerkesztve ]

    "I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

Új hozzászólás Aktív témák