Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • borix

    őstag

    válasz PotterPrime #24699 üzenetére

    Mennyibe került a talpbetét és hol csináltattad?
    Az sem jó egy cipőnél ha agyon van csillapítva elvész az energia/elnyeli.

    [ Szerkesztve ]

  • bencze

    senior tag

    válasz PotterPrime #24699 üzenetére

    Próbáltam Altra Torin 2.5-öt a sarkcsillagban, hát érdekes, fél számmal nagyobb jó rám mint normálisan de az tényleg kényelmesnek tűnik (álldogálni pár percet legalábbis). Kicsit ijesztő az a sok hely elöl, nem tudom nem-e csúszkál az ember lába miatta. A 0 drop is elijeszt de egyszer lehet megpróbálom.
    A Nomádba is bementem egy Clifton 3-asért, egyesek azt írják szűk de nem volt az (boltos szerint a régebbiek voltak szűkebbek a 3-as szélesebb). Az is érdekes.
    Most az a tudathasadásos állapot van, hogy félek a maximalista cipőktől mert az asics 2k nagyon nem jött be (utáltam felhőkön járni és nem érezni semmit) de a térdem meg csípőm megfájdult kicsit a múltkori hosszún, szóval egy könnyebb, alacsonyabb dropos felhő lehet, hogy mégis jó lesz a hosszúkra.

    Szóval most gondolkodnom kell, szegény vagyok mint a templom egere de lehet, hogy hitelkártyára csak veszek valamit sürgősen. Ha most vennék valamit, 2 hét alatt be tudom törni a maratonra. Aztán vagy bejön vagy nem, lol, kicsit szűk de azért 2 hét csak elég kell legyen. Aztán kenyér meg csapvíz fizuig de lesz jó cipőm. :)

    A cliftonon valamennyire még gondolkoztam (van egy szimpatikus youtubeos csóka aki reklámozta mert szponzorálják), de jó volt a tipp mert megadta a lökést, hogy benézzek felpróbálni. A nomádos eladó is szimpatikus volt, pár percet dumáltunk, nem őt kell hordjam a lábaimon de nálam pozitívum ha lehet pár jó szót váltani.

    -= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

Új hozzászólás Aktív témák