Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz borix #19961 üzenetére

    Amit én érzek, hogy még ha el is fárad az izomzat, akkor sem kapnak komoly terhelést az inak, ízületek a lábamban. Szóval egy nap alatt regenerálódni tudok, szemben a többinél tapasztalt 2-3 nappal, vagy a csillapítás nélkül tapasztalt 4-5 nappal. Nem volt még annyira sok cipőm, hogy meg tudjam ítélni, hogy ez e a normális, vagy a többi cipőm, de azt biztosan állíthatom, hogy ez jobban csillapít náluk. Azt nem tudom biztosan mondani, hogy a Sayonara is ilyen lesz, mint a Rider, mert azt hiszem az egy fokkal keményebb, de kíváncsi vagyok neked hogy válik be. Szerintem is neutrálisnak számít inkább.

    Hát nadrágban én még egy 10+ éves pamut adidasban futok, de ki szeretném próbálni, hogy mit tudnak a susogósok. Kíváncsi vagyok, hogy a jobb izzadtság elvezetés ad e valami komolyabb extrát. Pólóban adott nem is keveset.

    Nektek volt már gondotok kutyákkal? Nekem most másodszor fordult elő ugyanannál a háznál, hogy kijöttek rám a kutyák vicsorogva, aztán nem sokon múlt, hogy összeharapdálnak. :S

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák