Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz Cathfaern #14446 üzenetére

    Ez marhaság, kimértem ugyanezeket a köröket gyalogolva, ott rendesen húzta a vonalat kettőt egymásra és 0.2km-t mért, ami stimmelt is. Endo egyszerűen nem frissít elég gyakran, és úgy emlékszem csak prémiumban lehet beállítani rajta, hogy gyakrabban frissítsen GPS koordinátákat, ezért rövid futásra teljesen alkalmatlan. Ezért hagytam ott és váltottam strava-ra még 2 éve, csak azóta elfelejtettem, hogy mi volt az oka, most jutott eszembe. Nemrég meg visszaváltottam endora, mert mert strava totál hülyeséget mér távolságra. A track rendben van térképen, de valamiért 1.5km helyett 4km lett egy szakasz a statisztikában legutóbb. Ez meg így teljesen használhatatlan.

    Veszek egy GPS-es órát, aztán elfelejtem ezeket a hulladék termékeket, mint endo meg strava. Ahhoz már talán rendes szoftvert meg GPS chipet is adnak. Ha nem, akkor a szoftver részét még mindig tudom cserélni sajátra, ha úgy alakul. Annyi skillem azért van programozásban, hogy gpx fájlokból felvigyem a track-et térképre, statisztikát készítsek és megosszam fácsén.

    @atok666: Sztem nem a GPS jellel van a baj; részben a mobillal (a samsung általában silány termékeket gyárt), részben ezekkel az alkalmazásokkal.

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák