Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz t1 #14082 üzenetére

    Hát csinálhatunk egyszer egy Nagyvázsony oda-vissza futást, az kb 50kili mindhármunknál, nálunk brutál szintemelkedéssel, Rabbit-nél meg a 77-es út szintén dimbes dombos, úgyhogy ő sem úszná meg. :-)

    Én bejártam egy darabig VPbe edzeni, de hosszú távon nem jó csak azért utazni, hogy edzzél. Én sajnálom rá az időt meg a pénzt, meg sokkal nehezebben indulok el, mint itthonról. Itt felfutok az erdőbe néha, esetleg át a szomszéd faluba, stb... vannak komoly dombok, úgyhogy nem panaszkodom, el vagyok kényeztetve BP-hez képest. Van itt is valami sportkör, elvileg minden csütörtökön futnak közösen, de nincs most igazán kedvem szocializálódni. Most saját edzésterv összerakásán dolgozom, ha abban éltem legalább fél évet, és úgy látom, hogy stabilizálódott, akkor talán megpróbálom újra a csoportos edzést, hogy mennyire fér össze vele.

    Hosszú távon nekem a 4:50->4:20->4:00 a célok először 10 kilin, aztán félmaratonon. 4:30 körül már voltam régebben 10 kilin (13-14km/h volt jó darabig az átlagom), de ellustultam azóta.

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák