Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DBAtti

    aktív tag

    válasz Apollo17hu #10110 üzenetére

    A színt amúgy csak poénnak szántam, van nekem is mindenfajta, az Inov például az akcióscitromsárga :) De egy hölgy ismerős megjegyezte, hogy milyen jól néz ki :C Ennél nagyobb dicséretet az ember nem kaphat.

    Most hogy kicsit beleolvastam a Kinvara leírásába, meg ránéztem, elég nyilvánvaló, hogy nem fogja kiváltani a GT2000. Kérdés, hogy akarsz-e külön edzőcipőt meg hosszútávosat. Ha hasonló kell, akkor úgy tudom még mindig akciós a citromsárga modell... ;)
    Be is csekkoltam a szűrőbe, hogy csak akciósakat mutasson -- LINK.
    Esetleg egy barefoot változat, 19.900.
    Egy problémával szembesültem eddig: oda kell figyelni, mibe lép az ember. Bajom még nem lett belőle, de szúrta már át többször tüske, szilánk, stb. Például ott a 233-as, annak már talán valamivel vastagabb talpa és jobb tapadása van nedves felületen is.

    szerk: eszembe jutott, még érdekes lehet esetleg az ASICS *33-as modellpalettája. Náluk ezek mutatnak a naturalitás irányába, de igazából inkább amolyan divatnaturálisok pihe-puha gélbetétekkel. Sok jót olvastam anno a VOLT, HYPER, ... 33-akról. Minden modell külön lábtípushoz tartozik, sajnos nem tudom melyik-melyik.

    --------
    Még egy dolgot találtam a Mammut II Hervisben, nem is olyan rég vettem térdig (fölé) érő Under Armour sortot, bővebb fazon. Anno 7500 volt, amiért egy kicsit húztam a számat, de teljesen meg vagyok vele elégedve. Most le van értékelve 5990-re emlékeim szerint. A hálós zseb nem tetszik csak rajta, ha a kulcscsomóm csak egy pillanatra is beteszem, az egyik karika azonnal beleakad, és nem tudom kibogozni, csak hosszas szenvedés árán.
    --------

    [ Szerkesztve ]

    "A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong..."

Új hozzászólás Aktív témák