Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lézerparaszt

    őstag

    Sziasztok! Friss hús vagyok ebben a témában, remélem még van itt valaki aki tud segíteni! :)
    Lefogytam 35 kilót és most szeretnék végre 37 évesen kicsit jól is kinézni. Edzek (szálkásítok) 3 hónapja, és most olyan Tom Ellis-féle testalkatom lett. Vékony, szálkás. Szeretnék kicsit gömbölyűbb izmokat, kockás hasat. Ez a megnyúlt bőr eltüntetésében is segítséget nyújtana. Éppen ezért beruháztam egy doboz creatine monohydrate-ra. 300 grammos Scitec Nutrition márkára esett a választásom.
    10 féle helyről olvastam 10 féle eltérő használati útmutatót. Olyan szinten káosz van a leírásokban hogy a hivatalos oldalon ugyanahhoz a dobozhoz amit vettem az van írva hogy napi 3 gramm, és edzés után kell fogyasztani fél órával. Magára a dobozra viszont már az van hogy edzés előtt. De írnak/mondanak mindenfélét is. Napi 10 gramm, napi 20 gramm elosztva, vagy egy hétig feltöltés testsúly harmadával, utána testsúly hatoda...
    A dobozra meg rá van írva hogy véletlenül se lépjem túl a 3 grammos adagot.
    Szóval teljes a káosz a fejemben.
    185cm magas vagyok, 85 kiló és 37 éves. kétszer egykezes súlyzós edzésprogramom van kb 40 perc 10 kilóval, és utána egy 35-40 perces hasizomerősítő. Tervezek még egy saját testsúlyos szériát is fekvőtámaszokkal. Ezek alapján hogy lenne érdemes szednem?
    Nem akarok felfújt testépítő lenni, csak szép szálkás, telt izomzattal, kockás hassal. Előre is köszi a választ! (Utóirat: edzés utáni fehérjeport is használok, ezért kényelmesebb lenne a kreatint edzés előtt szedni.)

    [ Szerkesztve ]

    A játék az nem játék!

Új hozzászólás Aktív témák