Új hozzászólás Aktív témák

  • spammer

    veterán

    válasz Runner_fxr #75 üzenetére

    Én valami ilyesmi alkat vagyok. Régebben, amíg nem edzettem és kajáltam rendesen, addig összevissza zabáltam két pofára: sütemény/pizza/kenyér/krumplis pöri stb. :D Kicsit zsírosodtam az évek alatt, de akkor is és most is inkább csak has, derék és mell, ami hajlamos zsírosodni. A többi részem nem vagy csak nagyon minimálisan zsírosodik, kar pl. szinte semennyire, a lábam is kezd egyre jobban lepucolódni, csak az a baj, hogy ekto-mezo alkatnál meg nincs nagy tömeg. :( Mondjuk a rendes edzés és kajálás nálam még nincs olyan rég, sőt, most nyáron a kajálás is bajosabb, szóval van még időm, meglátjuk hogyan sikerül fejlődni a továbbiakban. Amúgy testépítés mentén maradok, nem TRX-ezek meg ilyesmi (majd talán egyszer azt is).

    A kokszos tapasztalataid jó volt olvasni, azért 4-5 hét alatt 10 kiló elég durva :) Ahogy látom, azért nagyjából sikerült később is fenntartani a szintet, nem sokat estél vissza, szóval az elég pozitív.

    „A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

Új hozzászólás Aktív témák