Új hozzászólás Aktív témák

  • Jim-Y

    veterán

    válasz kolosanyi #155 üzenetére

    Nem tudom, hogy mi az oka, talán az, hogy ezt a sportágat kevesebben űzik mint a Gyúrást, vagy a Kettlebellt még kis hazánkban, de az is lehet, hogy az a gond, hogy nincs kiírva a topik címébe, hogy Crossfit, csak, hogy CF :) (ami amúgy azért nincs kiírva, mert a Crosfit védett névjegy, és nehogy baj legyen belőle)

    Egy kicsit leszedi, de ilyen 100- mennyiségű húzódzkodásnál csak a bütyköknél, és csak kicsit, nem vészesen. Egyébként vannak direkt húzódzkodáshoz segédeszközök, van egy ilyen hám-szerűség, ez is az, bár én nem pont ilyet láttam.

    Nekem is ez a problémám, még az alapból magasan levő húzódzkodó is sokszor kicsi :D

    Szerk: akinek megy 1: sima strict húzódzkodás, 2: kipping húzódzkodás annak a butterfly is menni fog csak párszor rá kell próbálnia.

    Szerk2: ha már itt vagyok kérdeznék is. Rendkívül kötött vagyok olyan értelemben, hogy nem lazák az izületeim, például egy normális Overhead-Squat-ot nem tudok megcsinálni rúddal (simán, súly nélkül), mert problémát okoz megállni a lábamon. Ezt én annak tudom be, hogy nem elég mobilis a bokám, és a csípőm sem. A vállam sem volt az, de azon dolgozom, és már pár edzés után is van eredménye. Engem az érdekelne, hogy az említett boka, csípőt hogyan lehetne, milyen gyakorlatokkal javítani?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák