Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • f4lcon

    őstag

    válasz fericske #59975 üzenetére

    hát csak úgy vettem őket, annyira voltak itt hájpolva :DDD
    sok fülest kipróbálok más-más szilikonnal is, de eddig csak a Rock Mula-n segített olyan mértékben a szilikon csere, hogy leesett az állam, minden egyéb esetben hibahatáron belül van a változás (illetve nagyon kell figyelni rá, és akkor észrevehető)
    amúgy sem tudtam, hogy a Sony mennyire szűk, meg azt sem tudtam, hogy az A2 ennyire végtelenül széles lesz... :)
    kifejezetten az A2-höz amúgy a JVC SpiralDot-ot vettem, de jellemzően az még nem ért ide....
    egyelőre a gyári dupla harangjával használom, a Sennheiser is jó, de az fehér :W
    érdekes amúgy, hogy a gyári dupla szilikonnak a belső átmérője nagyobb, mint a többi piros tövű alap harangnak amit kaptam hozzá (amik szerintem egy-az-egyben azok, amiket a 10 dolcsis KZ-khez is adnak....)

    de borzasztó, hogy bármit próbálok ki utána olyan, mintha egy vödörből szólna. még az EP001 is, pedig abban bíztam... talán fura módon a Rock Zircon az, ami legjobban megközelíti, de abban annyira sok a dörmögős mély mindenben, hogy elfáradok tőle. fele ennyi méllyel a Zircon egy veszett jó füles lenne.

    szerk: a Rúzsa Magdi "Dalok húrokra és fúvósokra" egészen megelevenedett az LZ-vel. volt szerencsém élőben is hallani Magdit ezzel a lemezzel nem is olyan rég, szóval még friss az élmény :)

    a végén odáig jutok, hogy Beethovent meg Vivaldit fogok hallgatni, annyira tetszenek a hangszeres zenék :D nem az, hogy az AC/DC alatt nem jön ki a különbség, de vannak olyanok, ahol halmozottan.

    [ Szerkesztve ]

    “The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

Új hozzászólás Aktív témák