Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave™

    nagyúr

    válasz #14648 üzenetére

    Ó ne aggódj, még bőven te vezetsz. Nem számoltam össze, de olyan 4-5 vs. 1, nem kell féltened a pozíciód :))

    Xabi78: főleg, hogy a TD-n van jelzés, egyedül az XR-en nincs, mert oda felesleges. Amúgy a nem hallani vele a sztereót teljesen komolytalan kijelentés, én egyszerűen fel sem veszem. Egy 300 Ft-os piaci szarral is hallani, hogy sztereó valami vagy sem. Az, hogy valaki nem tudja mi a sztereó és hogyan működik más lapra tartozik (az eredeti kérdés ugye, ami kirobbantotta ezt), de ha jól rémlik a kérdező nem is esküdözött hogy így meg így van, és majd este beszámol róla részéletesen. Kérdezett, mi meg válaszoltunk. Neki meg egyébként is XR van, ami azért elég pontos térleképezést produkál szerintem. Na mindegy is, várom a leleplező cikkeket, ami majd felvilágosít miért is nem vettem észre a megcserélt kábelezésű átalakítót több napig, illetve hogy miért is jó 358 kHz-es zenét hallgatni mobilon. Ez utóbbi annyira szürreális még leírva is, hogy nem bírom ki röhögés nélkül :D Biztosan bennem van a hiba, de még a 320-as mp3 és a flac között sem hallom a különbséget. Pedig egyébként elég jó hallásom van. Tuti bennem van a hiba.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák