Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz #16820480 #46931 üzenetére

    De olyat nem akarok. Minek vegyek olyan hardverű telefont, ami most is van? Olcsóbb, de ha eladom a mostanit 80k környékén, fizessek ki +30-40k egy pont ilyen specifikációjú telefonra, ami kínai, postázós garis, és véleményem szerint zsákbamacska, vagy bejön vagy nem.
    95k lenne egy új G2, lehet az lesz, mert ezt ismerem, és tudom mit várhatok tőle, az a +15k pedig egy új telefonért ismét 1 év garival nekem megéri.
    Ez úgy lett volna érdekes, ha van olyan kínai (mint pl a 1+1), hogy megáll 110-120k-ba és jobb a G2-nél zenébe és kamerába. Még így sem biztos hogy megéri azt a +30-40k-t, de legalább hardverben történt előrelépés. ;)

    Mint írtam, nem érdekel a dolgok mögöttes része. Nem azért vettem G2-öt mert a marketing bullshit-et nagykanállal ettem. Egy kompakt és viszonylag nagy kijelzős telefon, ami nagyon erős kamerában és zenében, és nincs igazán gyenge pontja. Úgy látom jelenleg nem nagyon van számomra hasonló példány.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák