Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    válasz bkercso #95456 üzenetére

    Azért, mert a legtöbb tapasztalatomat 20 évvel ezelőtt szereztem - amikor még jó volt a hallásom, és amikor egy "beteg" helyi audiofil csapattal szeánszozgattunk heti rendszerességgel.

    20 év kimaradt az életemből Hifi terén , és a hallásom nagyon nem a régi, bár újra kezd "éledni", mióta napi 10-12 órát hallgatom meló előtt / közben / után a rádiótuneremet a kis csövin keresztül (rászoktam a Bartók Rádióra is időközben...). Ja, és mocskosul tetszik a dolog, egyre jobban. Jól hallom azt is, hogy PC-ről minden sokkal vacakabbul szól (a tér összeesik, még ha audiofil lemezt is dugok a gépbe). Igyekszem javítgatni a rendszeremet, de csak amíg az erősen korlátos anyagi lehetőségeimből telik, illetve amíg "fillérekért", némi saját melóval szignifikáns javulást tudok elérni.

    A kínai toroid trafó semennyire nem búg, pedig 100%-ig ki van terhelve, sőt talán van az 105% is. Melegedni melegszik persze, de ez elvárható tőle jelen esetben. :B A csöves erőlködőmnek sincs alapzaja: sem brumm, sem sziszegés, semekkora. Vagy legalábbis én nem hallom síri csöndben sem, a hangszóróhoz tapasztva füleimet (egyszerre csak az egyiket, mert ellentétes oldalra nőttek....) :DDD Stabilizált anódfesz és egyenáramú fűtés rulez!

    [ Szerkesztve ]

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Új hozzászólás Aktív témák