Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • K1LLMy53Lf

    senior tag

    válasz Bodz #73140 üzenetére

    Köszi a választ :R
    A füles csak úgy felvetődött, hogy esetleg beruháznék egyre és ebből jött, hogy kellene erősebb cucc, tehát nem csakis a füles miatt, hanem úgy általánosságban venném, valamit, ami erősebb a musiland 04 mx-nél és előrelépés is lehetőség szerint.
    Nézegettem kicsit időközben és drop-on ill head-fi-n is sok problémát írnak (földelés, crosstalk, néhány esetben high gain nem működik stb-stb) és emellett persze az xduoo megszokott customer service-e, ami ugyebár kb 0-val egyenlő :)
    Ennek ellenére, ahogy láttam ebay-n az XD-05 ~$145 körül vehető, de amennyiben jól értelmeztem ennél mindenképpen ajánlott az OP AMP csere a Burson V5i-D-re. Amivel így ~$190 lenne.
    A kérdés az, hogy láttam, hogy van plus verzió is, ami [egy upgrade-lt cucc], ez megéri a felárat?
    Illetve, amennyiben a hordozhatóságot kizárjuk a "képletből", van esetleg ebben az ársávban (40-70k) jobb/ajánlott asztali DAC/AMP (ami nem akkus, hanem hálózatról megy)

    [ Szerkesztve ]

    "...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

Új hozzászólás Aktív témák