Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dimaj

    aktív tag

    válasz AMDFan #67488 üzenetére

    Ez nem csak a hifi világában van így . Bármit el lehet adni , ami alatt jó marketing van, és naív ember a vásárló. Függetlenül attól hogy jó vagy sz@r a termék .

    “de ilyen alapon az egész téma teljesen szubjektív, és teljesen felesleges bármit is leírni egy adott eszközről, mert úgyis mindenkinek más tetszik.” most írtad le a lényeget . Pont ezért valakinek a “referencia” hang is sz@r lesz, mert ugye szubjektív ...

    [ Szerkesztve ]

  • Bodz

    nagyúr

    válasz AMDFan #67488 üzenetére

    Persze hogy szubjektív erősen (de nem teljesen), mindig is az volt. Csak aztán ebben a fene nagy szubjektív világban mégis születnek hasonló, ugyanolyan pozitív és negatív vélemények x cuccról (értsd milyen a hangja), ami a számokból sehogy sem olvashatók ki.
    Ha Gézát az nyugtatja meg, hogy az ASR SINAD (vagy bármi egyéb hasonló) listája alapján vesz valamit (van ilyen, igen) az meg nekem furcsa. :) Az már más kérdés, hogy esetleg nem fogja tudni hová tenni, hogy mér nem tetszik. Vagy eleve meggyőzi magát, mert mérve remek. Aztán nem érti, hogy miért nem élvezetes a zenehallgatás, de csak kitart a mérve jó, tehát jó mellett, mert ez a hite. Az istennek se cserélné le valami "rosszabbra". Mindenre van példa, én találkoztam is ezekkel élőben, tanulságos minden eset.

    Mérés max addig nagyon érdekes míg saját füllel nem hallottad szerintem. Aztán már kevésbé, bár inkább csak máshogy. Én alig várom, hogy végre elkészüljön végre például a D20-é.

    Milyen eredeti forrás?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák